ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FC Turín sa zaujíma o Vladimíra Weissa
zdroj:

FC Turín sa zaujíma o Vladimíra Weissa

Pescara si neudržala tento rok príslušnosť medzi elitou. Okrem Weissa chcú Turínčania aj Ezequiela Schelotta z Interu Miláno

Slovenský futbalista Vladimír Weiss mladší by mohol zotrvať v talianskej Serie A. Meno stredopoliara Pescary síce nedávno skloňovali v súvislosti so záujmom španielskej Sevilly, teraz sa začal nahlas spomínať záujem FC Turín.

Pescara si neudržala tento rok príslušnosť medzi elitou. Okrem Weissa chcú Turínčania aj Ezequiela Schelotta z Interu Miláno. Informuje o tom Tutto Mercato.

Dvadsaťtriročný Bratislavčan Weiss prišiel do Pescary pred začiatkom tohto ročníka. Za Delfino odohral v sezóne 2012/13 v Serie A celkovo 22 zápasov a dal v nich štyri góly. Počas kariéry hral aj v ďalších popredných európskych kluboch. V roku 2006 odišiel z Interu Bratislava do akadémie Manchestru City. "The Citizens" ho postupne poslali na hosťovanie do Boltonu Wanderers, Glasgowa Rangers a Espanyolu Barcelona. V médiách sa počas roka objavili špekulácie aj o jeho možnom pokračovaní v kariére na Apeninskom polostrove. Spomínal sa záujem AS Rím, AC Miláno i SSC Neapol, hoci jeho otec V. Weiss st. mu odporučil transfer do Ruska. V minulosti sa o technicky disponovaného krídelníka zaujímalo aj Dynamo Kyjev.

Najnovšie z klubu: Torino AC

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk