Dušan Perniš utrpel svalové zranenie
zdroj:

"Dušan mal problémy so svalom po strete z prvého dejstva," povedal pre oficiálnu stránku Štetína pogon.v.pl tréner Dariusz Wdowczyk

Slovenský brankár Dušan Perniš v službách poľského klubu Pogoň Štetín nedohral piatkový zápas 24. kola najvyššej súťaže proti Korone Kielce (2:1).

Dvadsaťosemročný gólman sa zranil pri jednom zo súbojov v prvom polčase. Po prestávke sa snažil pokračovať v stretnutí, ale pre problémy ho už v 47. min vystriedal kolega Radoslaw Janukiewicz. "Dušan mal problémy so svalom po strete z prvého dejstva," povedal pre oficiálnu stránku Štetína pogon.v.pl tréner Dariusz Wdowczyk.

Pogoň je na štrnástom mieste Ekstraklasy, pred prvým zostupovým tímom Podbeskidzie Bielsko-Biala má štvorbodový náskok. Do konca súťažného ročníka 2012/2013 zostáva ešte šesť kôl.