ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zelenský skončil, Trnavu bude zachraňovať Ekhardt
zdroj:

Zelenský skončil, Trnavu bude zachraňovať Ekhardt

"Dnes pred obedom nastala zmena na trénerskej lavičke A mužstva. Tá nastala po vzájomnej dohode vedenia klubu a Petra Zelenského," uviedol PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka

V corgoňligovom klube FC Spartak Trnava bolo od utorkového rána rušno. Aktuálne posledný tím súťaže urobil zmenu na trénerskom poste, keď Petra Zelenského vystriedal Vladimír Ekhardt.

"Môžem túto informáciu potvrdiť. Dnes pred obedom nastala zmena na trénerskej lavičke A-mužstva. Tá nastala po vzájomnej dohode vedeni{+r50269,150x200}a klubu a Petra Zelenského. Dopoludňajší tréning viedol doterajší asistent Pavol Bartoš, ktorý aj s Andrejom Kostolanským zostávajú v realizačnom tíme. Hlavným trénerom sa odo dnes stal Vladimír Ekhardt, ktorý doteraz viedol juniorku. Opačným smerom, teda k rezerve, sa presúva Zelenský. Toto riešenie je zatiaľ do konca aktuálnej sezóny," povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

"Dopoludnia ma zavolali a oznámili mi, že budem viesť A-tím. Samozrejme, túto skutočnosť som prijal, som tu, aby sme spoločným úsilím zachránili pre Trnavu najvyššiu súťaž," povedal 54-ročný čerstvý tréner Spartaka Trnava Vladimír Ekhardt. Svoje mužstvo povedie už na stredajšom tréningu. Spartak čaká najbližšie doma v lige Trenčín. "Veľa nových vecí nevymyslíme, nejaké urobíme, určite sa musíme naštartovať víťazstvom," uzavrel.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk