Reuters o zápase Alžírsko - Slovensko
zdroj:

Utorkovému medzištátnemu priateľskému futbalovému stretnutiu Alžírsko - Slovensko (1:1) sa venovala vo svojom spravodajskom servise aj renomovaná svetová agentúra Reuters. V článku sa píše, že domáci hráči zo severu Afriky začali zápas veľmi dobre

Utorkovému medzištátnemu priateľskému futbalovému stretnutiu Alžírsko - Slovensko (1:1) sa venovala vo svojom spravodajskom servise aj renomovaná svetová agentúra Reuters. V článku sa píše, že domáci hráči zo severu Afriky začali zápas veľmi dobre a už v piatej minúte otvorili skóre, keď prihrávku Bilala Dziriho zužitkoval Ahmed Bourahli. Slováci mali v ďalšom priebehu množstvo šancí. Tú najväčšiu na vyrovnanie zlikvidoval Vratislavovi Greškovi domáci brankár Lyamine Boughrara, ktorý v 37. min zneškodnil gólovú strelu slovenského stredopoliara. Hostia sa však predsa len dočkali, ich snahu korunoval v 60. minúte Szilárd Németh. Podľa agentúry Reuters sa v závere mohli Slováci tešiť dokonca ešte raz, no legionári Greško a Demo svoje príležitosti nepremenili.