ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Spartaku sa upísali ďalší Dubničania Grabež a Klabník
zdroj:

Spartaku sa upísali ďalší Dubničania Grabež a Klabník

Corgoňligový klub FC Spartak Trnava opäť lovil v MFK Dubnica. Po Oliverovi Augustinim sa "bílím andelom" upísala aj ďalšia mladá dvojica

Corgoňligový klub FC Spartak Trnava opäť lovil v MFK Dubnica. Po Oliverovi Augustinim sa "bílím andelom" upísala aj ďalšia mladá dvojica. Na polročné hosťovanie s opciou na dvojročný prestup prichádza dvadsaťjedenročný Srdjan Grabež a dva a pol ročnú zmluvu podpísal tiež dvadsaťjedenročný Martin Klabník.

Obaja futbalisti sa už s tímom pripravovali, k spečateniu kontraktu došlo v tomto týždni. Srbský ľavý obranca Grabež hrával dva a pol roka v Dubnici, kam prišiel z celu FK Mladosť Apatin. "O Spartaku viem, že ide o klub s veľkou históriou a že za ostatné roky mančaft preslávili fanúšikovia. Na tých sa veľmi teším," povedal.

{+r50405}V klube z Považia dokonca zastával funkciu kapitána, problém mu nerobí ani slovenčina, v ktorej plynule komunikuje. "V priebehu roka som namemoroval dosť slovenských slovíčok. Ešte sa ale stále mám čo učiť. Nie je to jednoduché," usmial sa mladý Srb.

Martin Klabník patrí k posilám do defenzívnej rady. "Nevedel som si ani predstaviť, že budem raz obliekať dres Spartaka. Veľmi sa z toho teším. Tento klub už niečo v slovenskom futbale znamená," uviedol talentovaný stopér.

"V mužstve je veľká konkurencia, v tíme hrajú kvalitní futbalisti. Musím však o to viac trénovať a makať, aby som, keď príde príležitosť, ukázal trénerom, že mám na to, aby som hrával," vraví odhodlane.

Už teraz sa teší na priaznivcov Spartaka, ktorých považuje za najlepších na Slovensku. "Zažil som skvelú atmosféru, už keď som tu hral s Dubnicou. Rád by som si ale zahral aj pre fanúšikov. Verím, že sa čoskoro dostanem do zostavy a bude na to príležitosť," uzavrel Klabník.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk