ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava angažuje srbského obrancu Grabeža z Dubnice
zdroj:

Trnava angažuje srbského obrancu Grabeža z Dubnice

"Presvedčil nás i vo vzájomnom súboji s Dubnicou, keď sa prezentoval v tíme súpera dobrým výkonom," povedal manažér Spartaka Trnava Pavel Hoftych

Účastníka najvyššej slovenskej súťaže FC Spartak Trnava posilní srbský obranca Srdjan Grabež. Trnavskí funkcionári sa snažia tohto 21-ročného futbalistu získať z MFK Dubnica na polročné hosťovanie s opciou. Grabež sa môže stať treťou posilou "andelov" z Dubnice pred začiatkom jarnej často sezóny.

 Z Považia do tímu Petra Zelenského počas zimnej prestávky prišli Oliver Augustíni a Martin Klabník. "O hráčovi máme dobré referencie, jeho angažovanie nám odporučili aj jeho bývalí {+r50405}spoluhráči Augustíni a Klabník. Presvedčil nás i vo vzájomnom súboji s Dubnicou, keď sa prezentoval v tíme súpera dobrým výkonom. Veríme, že zapadne do kolektívu a pomôže mužstvu na jar k potrebným bodom," povedal manažér Spartaka pre zahraničné styky Pavel Hoftych.

Grabež, ktorý s tímom absolvuje sústredenie v Turecku, je piatou zimnou posilou aktuálne posledného tímu v tabuľke Corgoň ligy. Okrem dvoch Dubničanov si spartakovci zaistili služby Ivana Lietavu a Ivana Hodúra. O služby srbského zadáka sa zaujímali viaceré corgoňligové kluby. Grabež bude bojovať o miesto ľavého obrancu v kádri "červeno-čiernych". Na tomto poste pred odchodom do poľského tímu Jagiellonia Bialystok hrával Ľuboš Hanzel. Agentúru SITA informoval PR manažér Spartaka Trnava Marek Ondrejka.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk