ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Boris Prokopič z Rapidu Viedeň do SCR Altach
zdroj: www.fc-wacker-innsbruck.at

Boris Prokopič z Rapidu Viedeň do SCR Altach

Dvadsaťštyriročný rodák z Popradu Boris Prokopič absolvoval začiatkom januára 2013 artroskopiu kolena, do návratu na ihrisko mu zostávajú tri až štyri týždne

Stredopoliar so slovenským pôvodom Boris Prokopič sa do leta 2014 upísal rakúskemu druholigovému klubu SC Rheindorf Altach. Informoval o tom portál vol.at.

{+r47629,107x142}Dvadsaťštyriročný rodák z Popradu absolvoval začiatkom januára 2013 artroskopiu kolena. Prokopič utrpel 15. apríla 2012 v ligovom derby proti Austrii zranenie krížneho aj bočného väzu v kolene a odvtedy mal problémy s opakujúcim sa zranením. "Altach je veľmi sympatický klub s veľkými cieľmi. Chcem mu pomôcť na ceste k úspechom," povedal pre vol.at ofenzívny stredopoliar, ktorý v najvyššej rakúskej súťaži absolvoval 48 stretnutí. Prokopič sa bude v Altachu zotavovať z operácie kolena a po skončení regenerácie sa podľa prvotných odhadov vráti do tréningového procesu za tri až štyri týždne. Jeho novému zamestnávateľovi patrí v tabuľke rakúskej Erste liga štvrtá priečka, od lídra druhej najvyššej súťaže má pätnásť bodový odstup.

Najnovšie z klubu: Altach

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Rakúsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk