ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Miloš Brezinský do konca sezóny hráčom Prešova
zdroj:

Miloš Brezinský do konca sezóny hráčom Prešova

Slovenský stopér Miloš Brezinský sa dohodol na spolupráci do konca aktuálnej sezóny s následnou opciou s corgoňligovým klubom 1. FC Tatran Prešov

Slovenský stopér Miloš Brezinský sa dohodol na spolupráci do konca aktuálnej sezóny s následnou opciou s corgoňligovým klubom 1. FC Tatran Prešov. Informuje o tom oficiálny web jeho nového zamestnávateľa.

Dvadsaťosemročný rodák z Trenčína, ktorý by mal v Šariši nahradiť Jozefa Adámika, naposledy pôsobil v kazašskom tíme FC Akzajyk Uraľsk.{+r31103}

Brezinský začínal s futbalom v rodnom Trenčíne a v mládežníckom veku hral aj v Novom Meste nad Váhom. Seniorskú kariéru rozbehol v českom Liberci, odkiaľ postupne putoval na hosťovanie do Kladna, Rimavskej Soboty, Mladej Boleslavy a Sparty Praha. Potom si dva roky obliekal dres rumunského prvoligistu Politehnica Temešvár. Hral aj za Plzeň, ktorá ho v sezóne 2011/2012 požičala Českým Budějoviciam.

Ako informoval športový riaditeľ Tatrana Erik Bogdanovský, A-mužstvo šarišského klubu absolvuje od 12. do 23. februára herné sústredenie v tureckom letovisku Side. Zástupcovia klubu v tomto čase riešia tvorbu plánu tamojších prípravných zápasov.

Najnovšie z klubu: Prešov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk