ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Koštrna má zlomený členok, čaká ho operácia v Anglicku
zdroj: msport.aktuality.sk

Koštrna má zlomený členok, čaká ho operácia v Anglicku

"Ťažko odhadnúť dobu jeho absencie, ale pri takýchto zraneniach to býva niekoľkomesačná záležitosť," povedal pre agentúru SITA manažér komunikácie a PR Slovenského futbalového zväzu Juraj Čurný

Obranca slovenskej reprezentácie do 21 rokov Kristián Koštrna si vo štvrtkovom medzištátnom prípravnom stretnutí s portugalskou "dvadsiatkou" zlomil členok a čaká ho niekoľkomesačná vynútená absencia.

Zadák anglického klubu Wolverhampton Wanderers nedohral štvrtkový duel v Santaréme, do ktorého zasiahol v 46. min z pozície striedajúceho hráča. {+r59407}"Z Portugalska mám také správy, že Koštrna má zlomený členok. Priletí s výpravou normálne na Slovensko a potom sa presunie do Anglicka, kde pod dozorom klubových lekárov absolvuje chirurgický zákrok. Ťažko odhadnúť dobu jeho absencie, ale pri takýchto zraneniach to býva niekoľkomesačná záležitosť," povedal v piatok predpoludním pre agentúru SITA manažér komunikácie a PR Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Juraj Čurný. Výprava slovenskej "dvasaťjednotky" by mala pristáť na viedenskom letisku Schwechat v piatok okolo poludnia.

Zverenci Ivana Galáda dvakrát remizovali s portugalskými mladíkmi, keď v utorok sa v Óbidose zrodil výsledok 1:1 a štvrtková odveta v Sanatréme sa skončila bez gólov.

Najnovšie z klubu: Wolwes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk