ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Matúš Mikuš sa upísal Admire Mödling do leta 2016
zdroj:

Matúš Mikuš sa upísal Admire Mödling do leta 2016

Mikušov bývalý a súčasný zamestnávateľ, teda FC Nitra a Admira Mödling sa stretnú v prípravnom dueli pod Zoborom 13. feburára 2013

Slovenský útočník Matúš Mikuš podpísal zmluvu s platnosťou do konca júna 2016 a následnou ročnou opciou s rakúskym prvoligovým klubom SK Admira Wacker Mödling. Informoval o tom rakúsky denník Der Standard.

Dvadsaťjedenročný rodák z Topoľčian by mal podľa zistení portálu nitra.sme.sk vo viedenskom klube zarábať šesťtisíc eur mesačne. Rakúšania za Mikuša, ktorý mal s FC Nitra zmluvu platnú na najbližšie dva roky, zaplatia odstupné 80-tisíc eur.

Slovenský mládežnícky reprezentant, ktorý v decembri minulého roka rokoval o prestupe do Slovana Bratislava, sa v druhej polovici jesennej časti Corgoň ligy 2012/2013 vrátil po dlhom zranení do zostavy FC Nitra. Stihol odohrať osem zápasov, v ktorých strelil štyri góly.

SK Admira Wacker Mödling po 20 kolách jesennej časti sezóny figuruje so sedemnástimi bodmi na ôsmej priečke v tabuľke rakúskej tipp3-Bundesligy. FC Nitra sa s týmto rakúskym tímom stretne pod Zoborom v prípravnom stretnutí 13. feburára 2013.

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk