ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Senici naďalej Piroska, príde Hošek, odišli Koutný a Varadi
zdroj:

V Senici naďalej Piroska, príde Hošek, odišli Koutný a Varadi

Mužstvo zo Záhoria, ktorému po jesenných 19 odohraných kolách patrí 3. miesto so sedembodovým odstupom na lídra ŠK Slovan Bratislava, má naplánovaný úvodný zimný zraz v pondelok 7. januára

Po hektickom úvode tohto kalendárneho roka v trénerskej otázke, keď Zdeňka Psotku (český lodivod dostal ponuku zo Sigmy Olomouc na post športového riaditeľa a vo štvrtok sa dohodol s vedením klubu na ukončení spolupráce, pozn.) vystriedal na lavičke Vladimír Koník, sa bude v slovenskom corgoňligovom futbalovom tíme FK Senica riešiť aj menoslov v hráčskom kádri. Mužstvo zo Záhoria, ktorému po jesenných 19 odohraných kolách patrí 3. miesto so sedembodovým odstupom na lídra ŠK Slovan Bratislava, má naplánovaný úvodný zimný zraz v pondelok 7. januára.

"V našom tíme by mal pokračovať minimálne do konca tejto sezóny Juraj Piroska. S hráčom i Slovanom Bratislava, odkiaľ v septembri prišiel, sme sa predbežne dohodli {+r60580}na predĺžení hosťovania," uviedol pre agentúru SITA na margo 25-ročného ofenzívneho univerzála s reprezentačnými skúsenosťami prezident FK Senica Viktor Blažek a pokračoval: "S naším mužstvom začne prípravu aj český útočník Petr Hošek, ktorý bol na hosťovaní v druholigovej Dunajskej Strede."

V Senici naďalej rátajú aj so službami 27-ročného útočníka z Pobrežia Slonoviny Lamineho Diarrassoubu, ktorý údajne dostal ponuku z vietnamského klubu Song Lam Nghe An. "Diarrassouba zostáva v našom klube," zdôraznil V. Blažek.

Prezident FK Senica sa krátko vyjadril aj k odchodom hráčov. "Isté je, že po polročnom hosťovaní už nebudú v našom tíme pokračovať obranca Václav Koutný ani útočník Adam Varadi. Obaja hráči sa vrátili do Sigmy Olomouc."

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk