ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Na Slovane individuálne trénovali Kondratčuk a Molongo
zdroj:

Na Slovane individuálne trénovali Kondratčuk a Molongo

V pondelok absolvovali na Tehelnom poli individuálny tréning ďalší dvaja možní adepti na dres Slovana z Vorskly Poltava - ukrajinský stredopoliar Kondratčuk a útočník z Kamerunu Molongo

V slovenskom prvoligovom klube ŠK Slovan Bratislava sa začínajú objavovať viacerí futbalisti zo zahraničia, konkrétne ide o možné nové akvizície z ukrajinského tímu Vorskla Poltava.

Po 27-ročnom Slovincovi Zoranovi Pavlovičovi (v nedeľu odohral v Petržalke proti Artmedii v drese belasých záverečných jedenásť minút) a reprezentantovi do 20 rokov Tomášovi Bruškovi (odchovanec dubnického futbalu, ktorý v decembri 2001 podpísal s Dinamom Kyjev päťročnú zmluvu, by sa mal z hosťovania v Poltave po tohtotýždňových reprezentačných vystúpeniach v drese SR "20" zapojiť do tréningového procesu na Tehelnom poli) by mohli v dohľadnom čase doplniť rady Slovana aj ďalší dvaja hráči z Poltavy - ukrajinský stredopoliar Petro Kondratčuk a kamerunský útočník Moses Esingila Molongo.

"O tom, či sa stanú našimi hráčmi, je naozaj ešte veľmi skoro čokoľvek rozprávať. V pondelok obaja spomínaní futbalisti, ktorí majú 24 rokov, absolvovali na štadióne individuálny tréning. Zapojil sa do neho aj Slovinec Pavlovič, ktorý má ešte kondičné resty," povedal krátko pre agentúru SITA o možnom angažovaní Kondratčuka a Molonga viceprezident Slovana Roman Dubeň.

Najnovšie z klubu: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk