ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ščasný trénerom FK Teplice
zdroj:

Ščasný trénerom FK Teplice

Rodák z Brna, ktorý naposledy viedol maďarský VSC Debrecín, sa vracia do českej najvyššej futbalovej súťaže po troch rokoch

Zdeněk Ščasný sa stal trénerom českého klubu FK Teplice. Do funkcie ho uvedú počas utorkového dopoludňajšieho tréningu. Informujú o tom viaceré české médiá. Rodák z Brna, ktorý naposledy viedol maďarský VSC Debrecín, sa vracia do českej najvyššej súťaže po troch rokoch. Na lavičke Teplíc nahradil Lukáša Přerosta, ktorý rezignoval po sobotňajšej prehre tímu v Českých Budějoviciach (2:3).

Ščasný v Gambrinus lige naposledy trénoval hráčov Viktorie Žižkov, ale jeho zverenci sa v roku 2009 nezachránili v najvyššej súťaži. Päťdesiatpäťročný tréner v minulosti viedol Spartu Praha, s ktorou získal dva majstrovské tituly, v českej lige trénoval aj Ústí nad Labem, Viktoriu Žižkov, v Grécku pôsobil v tímoch OFI Kréta a Panathinaikos Atény. V maďarskom Debrecíne skončil predčasne v apríli 2011.

FK Teplice získal v deviatich kolách šesť bodov za jedno víťazstvo a tri remízy a v tabuľke Gambrinus ligy mu patrí predposledné pätnáste miesto.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Teplice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

HOKEJ.sk