ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Koštrna vo Wolverhamptone do leta 2015
zdroj: msport.aktuality.sk

Koštrna vo Wolverhamptone do leta 2015

Emil Kovarovič: "V tomto anglickom tíme sú s Koštrnom spokojní, vidia v ňom perspektívu do budúcnosti. Preto s ním predĺžia kontrakt o ďalšie dva roky"

Slovenský mládežnícky reprezentant Kristián Koštrna bude naďalej pokračovať v kariére v anglickom klube FC Wolverhampton Wanderers.

"Minulý týždeň som bol na Britských ostrovoch. Kristiánovi sa končí zmluva 30. júna 2013, klub však s ním chce predĺžiť kontrakt o dva roky - do leta 2015. Zmluva je výhodnejšia, aj po finančnej stránke," informoval v stredu popoludní agentúru SITA licenčný manažér SFZ a hráčov agent Emil Kovarovič.

Devätnásťročný talentovaný krajný obranca (nar. 15. 9. 1993) je rodákom z Hlohovca, od žiackych kategórií si však obliekal dres Spartaka Trnava. Už ako 15-ročný však odišiel do Anglicka. "Vo Wolverhamptone trénuje s A-tímom, ktorý po uplynulej sezóne zostúpil z Premier League do druhej najvyššej súťaže. V zápasoch nastupuje Kristián za rezervu. V tomto anglickom tíme sú s Koštrnom spokojní, vidia v ňom perspektívu do budúcnosti. Preto s ním predĺžia kontrakt o ďalšie dva roky," poznamenal E. Kovarovič na margo zotrvania člena širšieho kádra slovenskej reprezentácie do 21 rokov v tíme "vlkov."

Najnovšie z klubu: Wolwes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk