ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Krmpotič ukončil pôsobenie v Michalovciach
zdroj: MFK Zemplín Michalovce

Krmpotič ukončil pôsobenie v Michalovciach

Vedenie MFK Zemplín Michalovce nepodpísalo s Krmpotičom novú zmluvu

V kádri MFK Zemplín Michalovce už nefiguruje kapitán futbalového mužstva Milan Krmpotič. Vo víkendovom súboji druhej najvyššej súťaže s Podbrezovou nebol ani medzi náhradníkmi.

O ukončení spolupráce s chorvátskym legionárom sa rozhodlo ešte minulý piatok. Krmpotičovi vypršala 31. augusta zmluva a novú s ním už funkcionári nepodpísali. "Približne pred troma týždňami som vedeniu klubu predostrel podmienky novej zmluvy, s ktorými súhlasilo. Boli sme ústne dohodnutí a v piatok sme to mali spečatiť aj na papieri. Nestalo sa tak, napokon mi oznámili, že navrhnuté podmienky mi nemôžu splniť,“ uviedol pre denník Korzár 28-ročný stopér. "Bol som veľmi sklamaný, toto sa nerobí. Nezachovali sa ku mne najlepšie."

Krmpotič sa v Michalovciach udomácnil a cítil sa na Zemplíne dobre. Začiatkom augusta preto odmietol ponuku z druhej najvyššej poľskej súťaže. "Ponúkali oveľa viac. Nechcel som však odísť, lebo mi tu bolo dobre a páčilo sa mi tu. V krásnom meste som si našiel mnoho priateľov, od ktorých sa mi odchádza ťažko," tvrdil veľký bojovník, ktorý si v minulosti obliekal aj dresy Senju, Drgovoljacu, Slavena Belupo, Kostreny a českého Vlašimu. V Michalovciach odohral 36 stretnutí, v ktorých dal jeden gól.

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk