Terlizzi z Pescary si za inzultáciu nezahrá v troch dueloch
zdroj: Rudolf Maškurica

Hlavný rozhodca Terlizziho vylúčil za faul na Ronalda Bianchiho v prvom polčase sobotňajšieho duelu najvyššej talianskej súťaže Serie A, ktorý Pescara prehrala s AC Turín 0:3

Obranca talianskeho klubu Delfino Pescara Christian Terlizzi dostal dištanc na tri zápasy za inzultáciu rozhodcu a ďalších funkcionárov po tom, čo inkasoval červenú kartu. Hlavný rozhodca Terlizziho vylúčil za faul na Ronalda Bianchiho v prvom polčase sobotňajšieho duelu najvyššej talianskej súťaže Serie A, ktorý Pescara prehrala s AC Turín 0:3. Nováčik Serie A sa do najvyššej súťaže v Taliansku vrátil po devätnástich rokoch a v uplynulých dvoch kolách nebodoval. V úvodnom kole podľahol Interu Miláno takisto 0:3. V nasledujúcich troch dueloch sa tím, v ktorom pôsobí slovenský reprezentant Vladimír Weiss mladší, stretne so Sampdoriou Janov, Bolognou a Palermom.