ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kubík a Adi sa vracajú do Trenčína
zdroj: adodenhaag.nl

Kubík a Adi sa vracajú do Trenčína

Róbert Rybníček: "V prípade oboch hráčov je veľmi reálna možnosť, že už čoskoro sa zapoja do tréningového procesu"

Do slovenského corgoňligového klubu AS Trenčín sa vracajú z ukrajinského pôsobenia dvaja jeho bývalí hráči: František Kubík a Fanendo Adi.

"V prípade oboch hráčov je veľmi reálna možnosť, že už čoskoro sa zapoja do tréningového procesu. Vybavujeme formality. Ide o proces, ktorý chceme stihnúť do ďalšieho {+r47856,150x113}ligového zápasu. Netreba však počkať len na víza, ktoré sa týkajú Adiho, ale aj na oficiálne uvoľnenie oboch z klubu, čo môže trvať dlhšie. Vďaka reprezentačnej prestávke máme väčší priestor," citoval trenčiansky klubový web slová generálneho manažéra AS Róberta Rybníčka.

Obaja spomenutí futbalisti pôsobili v tíme Tavrija Simferopoľ. Dvadsaťtriročný krídelník Kubík odohral v ročníku 2010/2011 na hosťovaní v holandskom ADO Den Haag 27 stretnutí a strelil osem gólov. Následne prestúpil do ruského Kubaň Krasnodar, kde nastúpil na päť stretnutí. V Tavriji odohral jedenásť zápasov a hral dokonca aj na pozícii krajného obrancu.

Adi prestúpil na Ukrajinu do Metalurgu Doneck. Dvadsaťjedenročného útočníka si po deviatich štartoch vyhliadlo Dynamo Kyjev. Hosťovanie v tomto veľkoklube sa mu však nevydarilo, keď pre zranenie nastúpil v lige iba raz. Následne za Tavriju nastúpil na deväť stretnutí a dal rovnako ako v Donecku jeden gól.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk