ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kello na skúške v druholigovom Wolverhamptone
zdroj: news.bbc.co.uk

Kello na skúške v druholigovom Wolverhamptone

Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Marián Kello je na skúške v anglickom druholigovom klube Wolverhampton Wanderers

Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Marián Kello je na skúške v anglickom druholigovom klube Wolverhampton Wanderers.

Keďže holandského brankára Dorusa de Vriesa lanári FC Liverpool a klubová jednotka medzi tromi žrďami Wayne Hennessey si pre zranenie nezahrá do okt{+r49184,150x148}óbra, "vlci" chcú vystužiť káder ďalším gólmanom. Ako vhodný adept sa koučovi Wolverhamptonu Stalemu Solbakkenovi javí 29-ročný Kello. Informáciu priniesol portál www.birminghammail.net aj oficiálna stránka "vlkov", ktorí v uplynulej sezóne zostúpili do druhej najvyššej súťaže. Kello dokonca odchytal aj časť prípravného duelu Wolverhamptonu s Telfordom United (2:0).

Gelnický rodák Kello začínal s profesionálnym futbalom v 1. FC Košice, neskôr pôsobil v českých Vítkoviciach a litovskom tíme FBK Kaunas, naposledy si obliekal dres škótskeho mužstva FC Heart of Midlothian. S klubom sa však nedohodol na predĺžení zmluvy, a preto v apríli predčasne ukončil spoluprácu, momentálne je voľným hráčom.

Najnovšie z klubu: Wolwes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk