ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Športové hviezdy vyzvú v Kremničke Mufuzu
zdroj:

Športové hviezdy vyzvú v Kremničke Mufuzu

Marek Hamšík spoločne s hokejistom Michalom Handzušom organizujú vo štvrtok 5. júla od 11.00 h na futbalovom ihrisku v Kremničke pri Banskej Bystrici akciu "Športové hviezdy Slovenska deťom"

Marek Hamšík spoločne s hokejistom Michalom Handzušom organizujú vo štvrtok 5. júla od 11.00 h na futbalovom ihrisku v Kremničke pri Banskej Bystrici akciu {+r53884}"Športové hviezdy Slovenska deťom".

Pozvaní športovci budú najprv asistovať pri detských súťažiach a následne absolvujú aj autogramiádu. Vrcholom podujatia bude futbalový zápas medzi Športovými hviezdami a Mužstvom futbalových zázrakov, teda Mufuzou. "Za naše mužstvo by mali nastúpiť futbalisti Richard Lásik, Walter Gargano, tréner Ján Kocian a možná je účasť aj Adama Nemca. A z hokejistov Michal Handzuš, Andrej Sekera, Mário Bližňák, Tomáš Tatar a Tomáš Surový,“ prezradil na svojej oficiálnej webovej stránke kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík. Na miesto podujatia zabezpečilo mesto Banská Bystrica zdarma kyvadlovú dopravu od autobusovej zastávky Europa SC. Výťažok z tejto akcie organizátori venujú na letný tábor pre deti s hemofíliou.

Najnovšie z klubu: Napoli

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk