ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zo Slovana odchádzajú aj R. Konečný, Piliev, Pečalka a Obžera
zdroj: Rudolf Maškurica

Zo Slovana odchádzajú aj R. Konečný, Piliev, Pečalka a Obžera

"Romanovi Konečnému a Máriovi Pečalkovi sa u nás skončilo hosťovanie a klub si neuplatnil opciu na prestup," uviedol Petr Kašpar

Z klubu ŠK Slovan Bratislava s istotou odchádza pätica hráčov. Ondřejovi Smetanovi, Romanovi Konečnému, Nikovi Pilievovi a Máriovi Pečalkovi sa skončilo v tíme "belasých" hosťovanie a klub sa rozhodol neuplatniť si na nich opciu. Slovan o tom informoval prostredníctvom svojej oficiálnej stránky.

"Romanovi Konečnému a Máriovi Pečalkovi sa u nás skončilo hosťovanie a klub si neuplatnil opciu na prestup. Pečalkovi naďalej pretrváva zranenie v oblasti chrbta a pre klub by teda nebol plnohodnotným hráčom, čo je obrovská škoda, pretože futbalové kvality Mária sú nespochybniteľné," uviedol pre klubový web viceprezident Slovana Petr Kašpar.

Bronzový tím z uplynulej corgoňligovej sezóny opúšťa aj Branislav Obžera, ktorého dlhodobo trápia zranenia. Káder "belasých" pred nadchádzajúcou sezónou dosiaľ posilnili hráči Lester Peltier, Nicolas Gorosito, Filip Hlohovský, Michal Švec a Miloš Obradovič.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk