ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Filip Hlohovský prvou posilou Slovana
zdroj: Slovan Bratislava

Filip Hlohovský prvou posilou Slovana

Onedlho dvadsaťštyriročný mimoriadne rýchly a technicky dobre vybavený útočník, či krídelník podpísal s "belasými" štvorročnú zmluvu

Dnes už bývalý člen tímu AS Trenčín Filip Hlohovský sa stal prvou predsezónnou posilou bratislavského Slovana. Onedlho dvadsaťštyriročný mimoriadne rýchly a technicky dobre vybavený útočník, či krídelník podpísal s "belasými" štvorročnú zmluvu.

"V Trenčíne som bol už deväť rokov a za všetko, čo som dosiahol, vďačím AS. Nikdy na Trenčín nezabudnem, vždy sa tam budem rád vracať. Cítil som, že prišiel najvhodnejší čas na zmenu. Slovan je pre mňa výzva. Mužstvo tohto formátu musí hrať vždy o titul a s tým je spojený aj tlak na hráčov," skonštatoval pre klubovú stránku {+r56023,150x78}trenčianskeho klubu Filip Hlohovský a dodal: "Trenčín ma podržal v ťažkých časoch a všetkým som za to veľmi, veľmi vďačný."

Čerstvý "slovanista" bude na roky strávené pod hradom Matuša Čáka spomínať len v dobrom. "V Trenčíne som od pätnástich rokov. Mám tam veľa priateľov a tí mi zostanú. Najviac mi bude ľúto za spoluhráčmi. Počas uplynulých troch rokov sme vytvorili skutočne skvelú partiu. Nezabúdam ani na ďalších ľudí z klubu. Vládla tam skutočne rodinná atmosféra a vždy som sa v AS cítil dobre. Nemôžem zabudnúť ani na fanúšikov. Verím, že ma pochopia...," vyhlásil Filip Hlohovský.

Filip Hlohovský pravidelne nastupoval za mládežnícke reprezentačné výbery Slovenska od 18 do 21 rokov, z ktorých sa veľmi dobre pozná s novými klubovými spoluhráčmi Erikom Grendelom, Erikom Čikošom či Petrom Jánošíkom.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk