ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vyjadrenie ŠK Slovan Bratislava k Memoriálu P. Dubovského
zdroj:

Vyjadrenie ŠK Slovan Bratislava k Memoriálu P. Dubovského

ŠK Slovan Bratislava-futbal s rozhorčením prijalo informáciu, ktorá odznela dňa 24. 6. 2003 v športových novinách TV JOJ (športový redaktor p. Hollý) ohľadom neúčasti Slovana pri organizovaní 3. ročníka Memoriálu Petra Dubovského

ŠK Slovan Bratislava-futbal s rozhorčením prijalo informáciu, ktorá odznela dňa 24. 6. 2003 v športových novinách TV JOJ (športový redaktor p. Hollý) ohľadom neúčasti Slovana pri organizovaní 3. ročníka Memoriálu Petra Dubovského a to preto, že z ekonomického hľadiska je akcia pre Slovan nezaujímavá a neprinesie pre klub žiadny finančný efekt.

Odmietame toto tvrdenie, pretože takýto postoj sme nikdy nevyjadrili ani ústne ani písomne. Dňa 24. 5. 2003 sme v našom bulletine oznámili športovej verejnosti, že 3. ročník Memoriálu Petra Dubovského budeme organizovať v mesiaci september 2003 a zároveň sme uviedli kontaktné tel. č. na organizačný výbor tohto podujatia, kde bolo možné získať podrobnejšie informácie o termíne konania 3. ročníka Memoriálu Petra Dubovského z dôvodu letnej prestávky a uzavretia našich ihrísk.

Odmietame reakcie a rôzne vyjadrenia postoja Slovana k osobe p. Petra Dubovského. Peter Dubovský bol významnou športovou osobnosťou nášho klubu a slovenskej futbalovej reprezentácie a z toho dôvodu nedovolíme, aby tento náš postoj a vzťah bol znehodnocovaný a zneužívaný proti ŠK Slovan Bratislava.

Žiadame TV JOJ, aby toto naše stanovisko akceptovala a po prípadnom doplnení informácií zo strany vedenia ŠK Slovan Bratislava-futbal uviedla skutočnosti na pravú mieru.

Mgr. Jaroslav Černil, riaditeľ úseku mládeže
Roman Dubeň, generálny riaditeľ
Prof. Viliam Fischer, predseda Správnej rady

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk