ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Pečalka na polročné hosťovanie do Slovana
zdroj:

Pečalka na polročné hosťovanie do Slovana

„Slovan mal korektný záujem, aj napriek tomu, že môj súčasný zdravotný stav nie je jednoduchý. Veľmi ma to oslovilo. Verím, že sa dám čoskoro dokopy..." nechal sa počuť Pečalka

Predstavitelia slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava sa dohodli na polročnom hosťovaní Mária Pečalku, ktorý je kmeňovým hráčom Hapoelu Tel Aviv. O návrate rodáka z obce Rudina do kádra "belasých" po ôsmich rokoch informuje denník Šport vo štvrtkovom vydaní, ktoré sa objavilo v stredu večer na internete.

„Slovan mal korektný záujem, aj napriek tomu, že môj súčasný zdravotný stav nie je jednoduchý. Veľmi ma to oslovilo. Verím, že sa dám čoskoro dokopy. Ak všetko pôjde dobre, už v polovici februára by som mohol začať s tréningom. Ak bude môj zdravotný stav dobrý, Slovan môže v lete na mňa využiť opciu," nechal sa počuť 31-ročný defenzívny univerzál.

Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie má s Bratislavčanmi tie najvyššie ambície: "Rád by som v belasom drese slávil majstrovský titul. Slovanu sa zranil Dobrotka, čo je dosť veľká strata. V Izraeli som hrával stopéra, s trénerom Weissom sme sa bavili o tomto poste. Ale v mojom prípade všetko ukáže čas, v prvom rade musím byť stopercentne fit." Pečalka sa najviac zviditeľnil pôsobením v MŠK Žilina (2004 - 2011), so "šošonmi" sa tešil z dvoch majstrovských titulov a taktiež dvakrát zodvihol nad hlavu národný Superpohár.

Slovan v zimnej prestávke angažoval aj defenzívneho stredopoliara Kamila Kopúnka a útočníka Ondřeja Smetanu.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk