ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Prvou posilou majstra Ondřej Smetana
zdroj:

Prvou posilou majstra Ondřej Smetana

Ondřej Smetana posilní káder úradujúceho majstra ŠK Slovan Bratislava. Vedenie belasých sa definitívne dohodlo so Smetanovým zamestnávateľom belgickým St. Truiden na polročnom hosťovaní s možnosťou opcie

Ondřej Smetana posilní káder úradujúceho majstra ŠK Slovan Bratislava. Vedenie belasých sa definitívne dohodlo so Smetanovým zamestnávateľom belgickým St. Truiden na polročnom hosťovaní s možnosťou opcie.

{+r53594,150x221}Český útočník pôsobenie v tíme slovenského majstra uvítal. "Ponuka od Slovana bola výhodná pre obidve strany. Ťahalo sa to síce dlhší čas, no som rád, že moje hosťovanie v Slovane je už takmer isté. Zmluvu by sme mali podpísať v pondelok, po mojom príchode do Bratislavy. Mám obrovskú chuť a motiváciu hrať za Slovan," vyjadril sa pre profutbal.sk Smetana.

Stodeväťdesiatosem centimetrov vysoký Čech by sa mal trénerovi Weissovi hlásiť na utorkovom zraze "belasých".

Ondřej Smetana pôsobil v minulej sezóne v drese vicemajstra FK Senica. Aj jeho osemnásť presných zásahov pomohlo Grigovmu tímu ku konečnej druhej priečke. Český dlháň bojoval až do posledného kola o korunu pre kráľa strelcov so Slovanistom Filipom Šebom. Tréner Vladimír Weiss tak bude mať v jarnej časti našej najvyššej súťaže k dispozícii dvoch najlepších kanonierov z uplynulého ročníka a ofenzívna sila majstra ešte vzrastie.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Exkluzívne

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk