ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Duel L. Mikuláš - Dubnica v stredu 9. 11., Michalovce s Petržalkou o deň skôr
zdroj:

Duel L. Mikuláš - Dubnica v stredu 9. 11., Michalovce s Petržalkou o deň skôr

ÚLK súhlasila so zmenou termínu majstrovského stretnutia 17. kola II. ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica nad Váhom, hrať sa bude v stredu 9. novembra 2011 o 14.00 h

Duel 17. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica nad Váhom sa uskutoční v stredu 9. novembra 2011, čo je o tri dni skôr, ako bolo pôvodne plánované. Agentúru SITA o tom informoval riaditeľ Únie ligových klubov (ÚLK) pre II. ligu Dušan Keketi.

"Na základe žiadosti MFK Dubnica nad Váhom ako aj vzájomnej dohody klubov ÚLK ako riadiaci orgán dvoch najvyšších slovenských futbalových súťaží súhlasila s tým, že majstrovské stretnutie 17. kola II. ligy Liptovský Mikuláš - Dubnica sa predohrá miesto pôvodne plánovanej soboty 12. novembra už v stredu 9. novembra o 14.00 h v Liptovskom Mikuláši," uvádza sa v oficiálnej správe ÚLK, ktorú agentúre SITA poskytol Dušan Keketi.

Okrem zápasu MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica nad Váhom prišlo k zmene termínu aj v ďalšom dueli 17. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Stretnutie MFK Zemplín Michalovce - FC Petržalka 1898 sa uskutoční na východe Slovenska už v utorok 8. novembra o 13.30 h, čo je o štyri dni skôr, ako bolo pôvodne plánované.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk