ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Brankár Peter Holec v utorok dvakrát trénoval s Artmediou Petržalka
zdroj:

Brankár Peter Holec v utorok dvakrát trénoval s Artmediou Petržalka

Alternatívou pre vyriešenie brankárskeho postu v superligovom futbalovom klube FC Artmedia Petržalka by mohol byť gólman MŠK Žilina Peter Holec, ktorý na jeseň hosťoval v českom Bohemianse Praha. Holec absolvoval s mužstvom z pravého brehu

Alternatívou pre vyriešenie brankárskeho postu v superligovom futbalovom klube FC Artmedia Petržalka by mohol byť gólman MŠK Žilina Peter Holec, ktorý na jeseň hosťoval v českom Bohemianse Praha. Holec absolvoval s mužstvom z pravého brehu Dunaja v utorok dve tréningové jednotky, no ešte nie je isté, či bude v Petržalke pôsobiť. Artmediu, ktorá skončila po jesennej časti Mars superligy ročníka 2000/2001 na predposlednom mieste, trápila v zápasoch brankárska otázka. Juraj Čobej ani Ján Belica totiž nepodávali v jej drese veľmi presvedčivé výkony. "Mám takú informáciu, že Holec v utorok s Petržalkou trénoval, oficiálne sa nám však zatiaľ žiadny predstaviteľ Artmedie neozval. Očakávam, že sa tak stane v najbližšom čase," povedal pre agentúru SITA manažér MŠK Žilina Karol Belaník.
Dvadsaťdeväťročný brankár Peter Holec (nar. 13.3. 1971) obliekal vo svojej doterajšej kariére o.i. dresy MŠK Žilina, SK České Budějovice a Bohemiansu Praha.

(SITA)

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk