ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dubnicu po odchode kouča P. Gergelyho bude viesť P. Nemečkay
zdroj:

Dubnicu po odchode kouča P. Gergelyho bude viesť P. Nemečkay

Novým hlavným trénerom futbalistov A-mužstva MFK Dubnica po Petrovi Gergelym, ktorý od 1. júla 2011 odchádza trénovať slovenskú reprezentáciu do 18 a 19 rokov, je Peter Nemečkay. Jeho asistentom v novom súťažnom ročníku II. ligy 2011/2012 bude Dušan Kramlík, doterajší člen realizačného tímu Považanov, ktorí v uplynulej sezóne opustili Corgoň ligu

Novým hlavným trénerom futbalistov A-mužstva MFK Dubnica po Petrovi Gergelym, ktorý od 1. júla 2011 odchádza trénovať slovenskú reprezentáciu do 19 rokov, je Peter Nemečkay. Jeho asistentom v novom súťažnom ročníku II. ligy (druhá najvyššia slovenská súťaž, pozn.) 2011/2012 bude Dušan Kramlík, doterajší člen realizačného tímu Považanov, ktorí v uplynulej sezóne opustili Corgoň ligu. Agentúre SITA to v pondelok potvrdil dlhoročný futbalový funkcionár MFK Ivan Nemečkay.

Z mužstva Dubnice doteraz odišiel iba stredopoliar Peter Šulek, ktorý sa zapojil do letnej prípravy v MŠK Žilina. "Jeho prestup ešte nie je úplne dotiahnutý do konca. Ešte treba okolo neho nejaké veci vyriešiť," zdôraznil Ivan Nemečkay a pokračoval: "O tom, že by brankár Pavol Kováč rokoval s Dunajskou Stredou o návrate na Žitný ostrov, v tejto chvíli neviem nič. To je skôr otázka pre Pavla Kováča. Pokiaľ ide o prípravu Igora Oberta v Senici, vec sa vyriešila tak, že Igor dostal v Senici profesionálny kontrakt, ktorý v Dunajskej Strede nemal. Hoci v Dunajskej Strede mal byť pôvodne na hosťovaní do konca tohto kalendárneho roka, zmluvu s týmto klubom podpísanú nemal , preto v kariére bude pokračovať v Senici. O tom, že jeho tréningový pobyt na Záhorí riešila disciplinárna komisia, Slovenského futbalového zväzu nič neviem. To je pre mňa novinka. Tak isto neviem ani o tom, že sme Dunajskej Strede nedávno odriekli prípravný zápas. My teraz normálne trénujeme a chystáme sa na novú sezónu 2011/2012. Nové posily zatiaľ nemáme. Do kádra A-tímu pribudli iba hráči, ktorí v uplynulej sezóne boli na hosťovaní. Tí sa vrátili späť. Mužstvo v novom súťažnom ročníku II. ligy povedie dvojica Peter Nemečkay a Dušan Kramlík."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Dubnica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk