ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Serečin prestúpil z Košíc do Michaloviec
zdroj:

Serečin prestúpil z Košíc do Michaloviec

Útočník Filip Serečin prestúpil z kádra corgoňligistu MFK Košice do tímu pôsobiaceho v I. lige (druhá najvyššia súťaž, pozn.) MFK Zemplín Michalovce, ktorému sa upísal na dva roky

Futbalový útočník Filip Serečin prestúpil z kádra corgoňligistu MFK Košice do tímu pôsobiaceho v I. lige (druhá najvyššia súťaž, pozn.) MFK Zemplín Michalovce, ktorému sa upísal na dva roky. Košické mužstvo zinkasuje za 21-ročného ofenzívneho hráča odstupné 50 tisíc eur. Dvadsaťjedenročný zakončovateľ bol doteraz v Michalovciach na hosťovaní. Rovnakým smerom putuje aj ďalší hráč Košičanov.

"Na polročné hosťovanie odchádza do Michaloviec brankár Jozef Brudňak. Na skúške tam bol v decembri a už vtedy sa Michalovčania mali vyjadriť, či ho chcú. Naťahovali to trochu, tak sme im dali ultimátum, že do pondelka sa musia vyjadriť. V hre o tohto brankára bol totiž aj Vranov. Nakoniec sa Michalovčania ohlásili a Jožko ide na hosťovanie, pričom je tam aj opcia na neskorší prestup," povedal tréner a zároveň športový riaditeľ MFK Štefan Tarkovič pre internetovú stránku mfkkosice.sk.

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk