ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Cagliari stratilo trpezlivosť s trénerom Bisolim
zdroj:

Cagliari stratilo trpezlivosť s trénerom Bisolim

Talianske médiá favorizujú na obsadenie uvoľneného postu bývalého kouča talianskej reprezentácie a SSC Neapol Roberta Donadoniho

Trápiacich sa futbalistov talianskeho prvoligového Cagliari Calcio už viac nebude trénovať Pierpaolo Bisoli. Po dvanástich zápasoch vo funkcii sa jeho účinkovanie skončilo výpoveďou zo strany klubu. Sardínčanom s dvoma víťazstvami na konte patrí až 17. priečka v Serie A. "Žiaľ, vo futbale sú až príliš často kľúčové výsledky. Mnohokrát nás nútia prijímať rozhodnutia, ktoré sú rozpore s obyčajnými ľudskými pocitmi a priateľskými vzťahmi," vysvetlil pohnútky prezident klubu Massimo Cellino. Bývalý hráč Cagliari Bisoli sa rozlúčil nedeľňajšou domácou prehrou 0:1 s FC Janov. Pred touto sezónou nahradil na lavičke Massimilana Allegriho, ktorý prijal angažmán v AC Miláno. Bisoliho vtedy vítali v Cagliari s otvorenou náručou, ale jeho situácia sa začala komplikovať po zlých výkonoch mužstva a tiež po tom, ako vylúčil z kádra reprezentačného brankára Federica Marchettiho, pretože požiadal o výmenu do iného klubu. Gólman v tejto sezóne nedostal šancu ani raz a podal na vedenie súťaže sťažnosť pre nespravodlivé zaobchádzanie. Arbitrážna komisia by sa jeho podnetom mala zaoberať v závere tohto týždňa.

Talianske médiá favorizujú na obsadenie uvoľneného postu bývalého kouča talianskej reprezentácie a SSC Neapol Roberta Donadoniho.

Najnovšie z klubu: Cagliari

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk