ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kusalík v Trenčíne, o Porázika sa zaujímajú Rusi
zdroj:

Kusalík v Trenčíne, o Porázika sa zaujímajú Rusi

Vo štvrtkovom prípravnom futbalovom stretnutí Ozeta Dukla Trenčín - Baník Prievidza (3:0) sa v drese superligového tímu spod hradu Matúša Čáka objavil a strelecky jedným gólom aj presadil Milan Kusalík, ktorý naposledy obliekal dres majstrovského

Vo štvrtkovom prípravnom futbalovom stretnutí Ozeta Dukla Trenčín - Baník Prievidza (3:0) sa v drese superligového tímu spod hradu Matúša Čáka objavil a strelecky jedným gólom aj presadil Milan Kusalík, ktorý naposledy obliekal dres majstrovského Interu Bratislava. "Kusalíkovi skončila v Interi so žlto-čiernymi zmluva. Predbežne sme s mužstvom z Pasienkov i samotným hráčom dohodnutí, že Milan bude u nás pôsobiť zatiaľ do konca sezóny 2000/2001," povedal pre agentúru SITA na margo príchodu 28-ročného futbalistu (nar. 27.11. 1972) manažér ODu Trenčín Miroslav Karas. Naopak, o útočníka Ozety a olympionika Andreja Porázika mal už dávnejšie záujem český tím StavoArtikel Brno a údajne aj ruské mužstvo tamojšej najvyššej súťaže Alania Vladikavkaz. V tejto súvislosti Miroslav Karas poznamenal: "So zástupcami Brna vedenie nášho klubu nerokovalo, nikto z moravského tímu Trenčín nekontaktoval. Pripúšťam, že o Porázika je v Rusku interes. Keďže je však Andrej momentálne zranený, nemôže absolvovať prípadnú skúšku."
O dvadsaťtriročného útočníka (nar. 27.6. 1977) sa však podľa informácie agentúry SITA zaujímal aj ďalší klub z najvyššej ruskej futbalovej súťaže Krídla Sovietov Samara. Ich záujem ochabol po zverejnení sumy, ktorú požadoval ruský agent, sprostredkujúci tento prestup - 750 000 nemeckých mariek.

(SITA)

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk