ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Babnič do Zlína asi neprestúpi
zdroj:

Babnič do Zlína asi neprestúpi

O slovenského futbalového útočníka Petra Babniča zo Sparty Praha sa zaujíma viacero klubov. Najväčší interes o 25-ročného hráča, ktorý v minulých dňoch absolvoval neúspešnú skúšku v Torpede-ZIL Moskva, prejavil český prvoligista Tescoma Zlín.

O slovenského futbalového útočníka Petra Babniča zo Sparty Praha sa zaujíma viacero klubov. Najväčší interes o 25-ročného hráča, ktorý v minulých dňoch absolvoval neúspešnú skúšku v Torpede-ZIL Moskva, prejavil český prvoligista Tescoma Zlín. Podľa predstaviteľov Zlína sa rokovania uberajú dobrým smerom a to i napriek tomu, že o Babniča sa zaujímajú aj Bohemians Praha a Hradec Králové.

"Pre mňa je podstatné, že hráč chce hrať v Zlíne. Mal by to aj blízko domov na Slovensko. Existujú predpoklady pre to, aby Babnič skončilv našom klube. Je to však stále otvorené, rozhodne sa tento týždeň," povedal pre denník Sport tréner Zlína Vlastislav Mareček.

 Doterajší Babničov klub Sparta Praha však tvrdí, že finančné nezhody najskôr prestup zahatajú. "Diametrálne sa so Zlínom rozchádzame vo finančných záležitostiach," povedal pre Sport generálny riaditeľ Sparty Miroslav Pelta.

Najnovšie z klubu: West Ham

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk