ProFutbal.sk ProFutbal.sk

ŠTK schválila hracie dni a začiatky duelov 3. kola
zdroj: Ladislav Király

ŠTK schválila hracie dni a začiatky duelov 3. kola

Členovia športovo-technickej komisie Slovenského futbalového zväzu (ŠTK SFZ) schválili aj po dohode klubov hracie dni a časy zápasov 3. kola Slovenského pohára

Členovia športovo-technickej komisie Slovenského futbalového zväzu (ŠTK SFZ) schválili aj po dohode klubov hracie dni a časy zápasov 3. kola Slovenského pohára (SP) vo futbale v sezóne 2010/2011. Sedem z ôsmich stretnutí sa uskutoční v utorok 19. októbra, zostávajúci duel bude o týždeň neskôr, t. j. 26. októbra.

Už minulotýždňový žreb v sídle SFZ v bratislavskom Dome športu rozhodol o tom, že obhajca celkového prvenstva ŠK Slovan Bratislava nastúpi v 3. kole tohtosezónnej edície Slovenského pohára v Trenčíne proti domácemu účastníkovi I. ligy AS. Úradujúci slovenský majster zo Žiliny nastúpi na trávniku ďalšieho účastníka druhej najvyššej súťaže ŠK SFM Senec. Štvorica tímov II. ligy (tretia najvyššia súťaž) privíta v domácom prostredí corgoňligistov: TJ Spartak Myjava (v 2. kole SP vyradil aktuálneho lídra tabuľky Corgoň ligy FK Senica) si zmeria sily s Dubnicou, futbalisti Spišskej Novej Vsi (uspeli v konfrontácii s MFK Košice) nastúpia proti Spartaku Trnava, hráči Podbrezovej budú hrať v 3. kole SP s FC Nitra a ŠK Odeva Lipany (zdolali v 2. kole SP 1. FC Tatran Prešov) privíta MFK Ružomberok.

Rovnako ako úvodné a druhé kolo aj 3. kolo dlhodobej slovenskej pohárovej súťaže sa hrá na jeden zápas. V prípade nerozhodného výsledku po 90 minútach sa duel nepredlžuje, ale hneď nasleduje jedenástkový rozstrel. Okteto úspešných mužstiev sa predstaví vo 4. kole (štvrťfinále) SP, ktoré sa už bude hrať dvojkolovo v termínoch 2./3. 11. (prvé zápasy), resp. 23./24. 11. 2010 (odvety).

Hracie dni a časy stretnutí 3. kola Slovenského pohára vo futbale v sezóne 2010/2011, ktoré po dohode klubov schválili členovia športovo-technickej komisie SFZ (hrá sa na jeden zápas v termínoch 19. a 26. októbra, v prípade nerozhodného výsledku po 90 minútach sa duel nepredlžuje, ale hneď nasleduje jedenástkový rozstrel):

Utorok, 19. októbra:
o 14.00 h: ŠK Odeva Lipany (II. liga) - MFK Ružomberok (Corgoň liga /CL/), MFK Tatran Liptovský Mikuláš (I. liga) - FK Dukla Banská Bystrica (CL)
o 14.30 h: FK Spišská Nová Ves (II. liga) - FC Spartak Trnava (CL), ŽP Šport Podbrezová (II. liga) - FC Nitra (CL)
o 15.00 h: TJ Spartak Myjava (II. liga) - MFK Dubnica (CL)
o 17.00 h: AS Trenčín (I. liga) - ŠK Slovan Bratislava (CL), FC ViOn Zlaté Moravce (CL) - FC Petržalka 1898 (I. liga)

Utorok, 26. októbra:
o 18.00 h: ŠK SFM Senec (I. liga) - MŠK Žilina (CL)

Najnovšie z ligy: SVK - Slovenský pohár

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk