ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilina angažovala Gergela z Trenčína
zdroj:

Žilina angažovala Gergela z Trenčína

Úradujúci slovenský futbalový majster a účastník skupinovej fázy Ligy majstrov MŠK Žilina získal do svojho kádra stredopoliara prvoligového klubu AS Trenčín Romana Gergela

Úradujúci slovenský futbalový majster a účastník skupinovej fázy Ligy majstrov 2010/2011 MŠK Žilina získal do svojho kádra stredopoliara prvoligového klubu AS Trenčín Romana Gergela.

"Roman odviedol pre nás dlhoročné kvalitné služby. Prišiel však vhodný čas na zmenu a MŠK je podľa nášho názoru ideálnym krokom pre ďalší rast hráča. Veríme, že táto výzva posunie jeho kariéru vpred," povedal pre oficiálnu klubovú stránku Trenčína generálny manažér AS Róbert Rybníček. Dvadsaťdvaročný Gergel prestúpil pod Dubeň po tom, ako so svojím klubom rozviazal konktrakt.

Slovenský reprezentant do 21 rokov strelil v uplynulej sezóne za Trenčín 3 góly, zinkasoval 4 žlté a jednu červenú kartu. Najviac sa mu darilo v sezóne 2008/2009, keď zaznamenal 10 presných zásahov. Gergel absolvoval v tomto ročníku skúšku v holandskom tíme NEC Nijmegen.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk